Betsafe’i tervitusboonus

 • Esimesed spinnid saate ilma sissemakseta
 • Pakkumine on kolmeosaline, kusjuures kõigi osade kasutamine pole kohustuslik
Mängi kohe
betsafe online kasiino boonus
Betsafe'i tervitus kuni 200€ ja 70 spinni

Betsafe’i online-kasiino uuele kasutajale antakse tervituskampaania raames kuni 200€ tervitusboonus ja 70 tasuta spinni ühel kõigi aegade populaarseimal mänguautomaadil Wolf Club. Boonuse väljateenimine on väga lihtne – esmalt peate täitma ankeedi ja hakkama Betsafe’i kasutajaks ning seejärel valima tervitusboonuse ja tegema oma esimene sissemakse. Kuni 150€ suuruse sissemakse lubab Betsafe kahekordistada. Kui teie esimene sissemakse on suurem, saad sellele samuti 150 eurot juurde.

Olulisemad tingimused

 • Kõigile praegu liituvatele uutele kasutajatele pakutakse tervituspaketti, mille raames makstakse kasutaja esimesele kuni 150€ sissemaksele 100% boonust. Peale selle sisaldab tervitusboonus ka 70 tasuta mängukorda ühel läbi aegade populaarseima mänguautomaadil Starburst!
 • Lisaks saad ka oma teise sissemaksega teenida 50% sissemakseboonust kuni 50 euro väärtuses
 • See kampaaniapakkumine kehtib ainult Betsafe’i kasiino uutele Eesti klientidele. Enne väljamakse tegemist tuleb teenitud boonus Betsafe’i kasiinos vähemalt 35 korda läbi mängida. Läbimängimistingimuste täitmiseks on aega 30 päeva. Kui tingimused pole selle aja jooksul täidetud, siis pakkumine aegub ja kasutaja kaotab teenitud boonuse. Boonuse kasutamine pole lubatud koos „double or nothing“ või „gamble“ funktsiooniga. Reegli rikkumisel võidakse boonus ja sellega teenitud võidud konfiskeerida.
 • Tasuta mängukordi saavad teenida ainult Betsafe’i kasiino uued Eesti kliendid. 30 tasuta spinni kantakse kliendi kontole koheselt, kui klient on valinud kasiino tervitusboonuse ning teinud sissemakse.
 • Tasuta spinnide saamiseks peab sissemakse summa olema vähemalt 10 €. Tasuta spinnid kehtivad 7 päeva alates esimese sissemakse tegemisest ainult slotimängu Starburst mobiiliversioonis.
 • Tasuta spinnidega saadud võite arvestatakse boonusena ning väljavõtmiseks tuleb boonus läbi mängida vähemalt 35 korda. Kui kasutaja ei täida läbimängunõuet 3 päeva jooksul, siis võidud aeguvad.
 • Maksimaalne läbimängunõuete täitmiseks tehtava panuse lubatud suurus on 6 €. Kui kasutaja teeb boonusraha läbimängimisel suuremaid panuseid, võidakse teenitud võidud tühistada.

Kokkuvõte

Betsafe’i tervitusboonus koosneb sissemakseboonusest ja tasuta spinnidest. Ning, nagu kogenud kasiinomängijad ilmselt tingimusi lugematagi aimavad, kaasneb boonusega kohustus täita läbimängunõudeid – enne väljamakse tegemist peate selle 35 korda läbi mängima.

Lugege kindlasti ka teisi meie saidil avaldatud online-kasiinode ülevaateid.

Klienditugi

Kõik kampaania kohta tekkivad täiendavad küsimused soovitame esitada live-vestluse, e-posti või telefoni teel Betsafe’i klienditoele: Tööaeg: E – R 10.00 – 23.00 ning L, P 12.00- 21.00 Live-vestlus: jah Telefon: 800 0100 511 E-post: klienditugi@betsafe.ee

Kampaania andmed
 • Kehtivad 35x läbimängunõuded
 • Boonuspakett koosneb tasuta spinnidest, sissemakseboonusest ja kombopakkumisest
Popular casinos in latvia