Õnnelik esmaspäev

 • Pakkumine kehtib igal nädalal
 • Boonust saavad kasutada nii uued kui ka vanad mängijad
 • Püsiva taaslaadimisboonuse kohta on boonuse määr üsna helde
Mängi kohe
õnnelik esmaspäev boonus
80% kuni 200€ GrandX'ist igal esmaspäeval!

GRANDX ONLINE-KASIINO

GrandX online-kasiinos on nüüd iga esmaspäev õnnelik esmaspäev. Iga nädala esimesel päeval tehtud esimesele sissemaksele lisandub boonus. Boonuse suurus on 80% sissemaksest (aga mitte rohkem kui 200 eurot). Boonuse läbimängunõuded on GrandX’is endiselt keskmisest veidi kõrgemad (boonusraha tuleb läbi mängida 40 korda). Kui soovite täpsemalt teada, milliseid hüvesid see pakkumine sisaldab ja millised kohustused hüvedega kaasas käivad, siis lugege palun edasi.

OLULISEMAD TINGIMUSED

 • „Õnneliku esmaspäeva“ boonus kehtib iga nädala esmaspäeval esimesele sellel päeval tehtud sissemaksele.
 • Boonuse määr on 80% sissemakstud summast ehk näiteks, kui maksate sisse 100 eurot, on teile antav boonus 80 eurot.Boonuse saamiseks peab tehtud sissemakse suurus olema vähemalt 10 eurot.
 • Maksimaalselt saate selle boonuspakkumisega teenida 200 eurot boonust (selleks peate tegema vähemalt 250-eurose sissemakse). Kui teete boonuse saamiseks sissemakse, mis on suurem kui 250 eurot, teenite samuti 200 eurot boonusraha. Kui teete aga sissemakse, mis on väiksem kui 10 eurot, siis te seda boonust taotleda ei saa.
 • Õnneliku Esmaspäeva boonus tuleb läbi mängida 40 korda enne, kui saate selle välja võtta. Sealjuures peate arvestama, et GrandX’is kehtib reegel, mille kohaselt mängite esmalt oma rahaga ja alles seejärel boonusrahaga. See tähendab, et läbimängutingimuste täitmist hakatakse arvestama alles pärast seda, kui olete teinud panuseid oma sissemakstud summa väärtuses. Positiivsemaks muudab aga antud tingimuse see, et kui boonus on aktiivne ja teenite enda rahaga mängides suurema võidu, siis on teil võimalik boonus tühistada ja võit välja võtta. Kui aga võidate boonusrahaga mängides ja soovite siis boonusraha tühistada, kaotate nii boonusraha kui ka sellega teenitud võidud.
 • Läbimängutingimuste täitmisel pole lubatud teha panuseid, mis on suuremad kui 5 eurot. Pokkerimängudes kehtib piirang €5 ante kohta. Slotimängudes ja ruletis ei tohi ühe keerutuse raames tehtud panuste summa ületada €5.
 • Säilinud on ka kõik GrandX-i varasemate boonuspakkumiste puhul kehtinud piirangud – s.t mängudes Royal, Real Roulette ja Blackjack tehtud panused läbimängunõuete täitmisel arvesse ei lähe ning keno-mängude käibest võetakse läbimängutingimuste kontekstis arvesse vaid 10%, videopokkeris aga 20%.

KOKKUVÕTE

Tore on näha uusi püsivama iseloomuga taaslaadimisboonuse pakkumisi. Loodame, et see ei jää viimaseks. Antud pakkumise juures meeldib meile enim, et boonus moodustab koguni 80% sissemaksest ja ka maksimumsumma (200€) on küllaltki suur. Samas nurisevad paljud mängijad kindlasti selle üle, et läbimängutingimused on küllaltki kõrged ning tingimuste raames kehtivad ka piirangud osadele mängudele.

KLIENDITUGI

Kõigile kampaania kohta tekkivatele lisaküsimustele vastab kindlasti GrandX-i kasutajatugi, mille poole saab ui teil jäi selle kampaania kohta midagi ebaselgeks, võtke ühendust GrandX kasiino klienditoega. Klienditoega saate suhelda vestluse vormis või ka e-posti või telefoni teel. Kahjuks puudub GrandX-i saidil täpne teave selle kohta, mis aegadel klienditugi töötab.

Live-vestlus: jah

Telefon: +372 655 6106

E-post: support@grandx.com

HINNANG:

4.7

HINNANGU SELGITUS:

Tervitame alati seda, kui online-kasiinod lisavad oma valikusse boonuse, mis on suunatud püsivatele mängijatele. Antud boonus paistab silma (taaslaadimisboonuse kohta) korraliku protsendimäära ja maksimumsumma poolest. Kahjuks paistab see boonus aga silma ka oma küllaltki kõrgete läbimängutingimustega (millele lisanduvad veel ka mänguvalikuga seotud piirangud).

Kampaania andmed
 • Pakkumist saab kasutada igal esmaspäeval
 • Maksimaalne boonuse summa on 200€
 • Boonusraha tuleb 40x läbi mängida
Popular casinos in latvia