Sertifitseeritud
kingswini-logo

Kingswin

 • Ilus graafika
 • Küllaltki lahked boonuspakkumised
 • Ühildub mobiilsete seadmetega
 • Pidevalt töötav elava vestluse vormis klienditugi
 • Eestikeelne tõlge on väga puudulik. „Eestikeelses“ versioonis esineb rohkelt ingliskeelset ja veidi ka venekeelset teksti
 • Mängud pole piisavalt liigitatud. Kõik mängud on ühel lehel ja näiteks ruleti või blackjacki mänge saab leida ainult otsinguga
Kasiino andmed
Sait

https://www.kingswin.com/

Asutatud

2008

Valuutad
EUR
Tarkvara
BetSoft, Microgaming, QuickFire
Litsentsid
Eesti, Läti, Leedu

KingsWin online-kasiino on registreeritud Eestis ja tegutseb Eesti seadusandluse alusel. Sait on 2017. a mais värskelt uuendatud. Kingswini mänguvalikust leiate suurel hulgal Microgaming Software Systems Ltd., Play'n GO Ltd. ja Net Entertainment Ltd toodetud mänge. Saiti on väga mugav kasutada ja, kui otsite konkreetset slotimängu, saate selle otsingufunktsiooni abil kiiresti leida. Veidi ebamugavam on neil, kes soovivad mängida ruletti või Blackjacki. Nimetatud mänge eraldi kategooriate alla tõstetud pole ja neid on kõige lihtsam leida otsingu abil.

Piirangutega riigid

Ameerika Ühendriikide, Suurbritannia, Hollandi, Saksamaa, Itaalia, Šveitsi, Iisraeli ja Türgi mängijatel pole lubatud KingsWin kasiino lehel mängida.

Virtuaalsed mängud

KingsWini lehel on esindatud kogu mängutootjate koorekiht – MicroGaming, NetEnt, BetSoft, QuickFire jt. Slotimänge saab sorteerida nime alusel. Samuti on eraldi võimalik vaadata teatud tootjate mänge, aga tootjate valik oli eri brauserites erinev (nt Chrome’is sai ülevaate kirjutamise hetkel eraldi vaadata QuickFire’i mänge , aga Internet Exploreris Microgamingu mänge). Samuti saab eraldi vaadata ainult kasvava peavõiduga mänge.

Kui teate konkreetselt, mida otsite, võite soovitud mängu leidmiseks kasutada ka otsingut.

Lisaks slotimängudele on valikus erinevad Blackjacki, ruleti ja videopokkeri variandid ning mõned loteriimängud. Kahjuks pole Blackjacki- ja ruletimänge eraldi välja filtreerida võimalik muul moel kui otsingut kasutades. Videopokkeri mängudele on loodud eraldi kategooria.

Mänguvaliku kõrval jooksevad pidevalt teated viimastest võitudest – nii suurtest kui väikestest.

Live-mängud

Kingswin kasiino lehel pole võimalik mängida live-diileriga mänge.

Mobiilikasiino

Erinevalt vanast saidist on Kingswini uuendatud sait ka mobiilisõbralik. Mängida saab kõigi mobiilsete seadmetega.

Kasutajatugi

Klienditoe poole saab pöörduda elava vestluse vormis (klõpsates ükskõik millisel lehel vastavale ikoonile) või klienditoe lehel oleva kontaktivormi kaudu. Kahjuks eestikeelsest pöördumisest elavas vestluses veel aru ei saada. Eestikeelne meil sai küll ammendava vastuse, aga ka see oli inglise keeles.

Lisaks on saidil olemas ka korduma kippuvate küsimuste rubriik (esialgu eestikeelsel saidil veel „Faq“). Sealt leiab hetkel vastuse kaheksale enim levinud küsimusele ja ka need küsimused/vastused on ingliskeelsed. Loodetavasti rubriiki varsti täiendatakse.

Turvalisus

KingsWini kasiino tehingud ja toimingud ning nendega seotud andmed on kaitstud Comodo loodud SSL-krüpteeringualgoritmiga. 

Kõiki Kingswini mänge ning nende aluseks oleva juhuslike arvude generaatori ausust auditeerivad regulaarselt sõltumatud osapooled.

PARTNERLUSPROGRAMM

Kingswini online-kasiino liikmena saate liituda ka nende partnerprogrammiga. Partnerprogrammi raames saate teenida tulu, mille suurus sõltub teie kutsutud kasutajate mänguaktiivsusest ja jääb vahemikku 25-45% tulust, mille mängijad saidile toovad.

KAMPAANIAD JA BOONUSPAKKUMISED

• 20 tasuta spinni konto avamise eest
Kõik uued KingsWini kasutajad saavad lubaduste kohaselt 20 tasuta mängukorda slotimängus “The Slotfather 2”!
(selle ülevaate kirjutamise hetkel polnud tasuta spinnid siiski saadaval ja selle asemel pakuti boonusena 5 eurot või 5 mBTC-d mänguraha). Selle boonusrahaga kogutud võitudele kehtivad 60-kordsed läbimängunõuded ja võidusummana on võimalik välja võtta kuni 50 EUR / 50 mBTC.
Tasuta spinnide saamiseks ei pea sissemakset tegema. Selleks peate vaid uue konto registreerima.

• Uute mängijate tervituspakett
Uutele mängijatele pakub Kingswin ka tervituspaketti. Selle paketi raames on võimalik saada kuni 555 eurot boonusraha ja kuni 75 tasuta spinni mängus The Slotfather 2. Esimese sissemaksega saad teenida boonust 100% kuni 100 euro ulatuses. Boonusrahale lisandub 50 tasuta mängukorda. Teise sissemaksega saad boonust teenida 50% sissemakstud summast, aga mitte rohkem kui 50 EUR. Kolmandale sissemaksele lisatakse 25% (kuni 250 EUR), neljandale sissemaksele 200% (kuni 55 EUR) ja viiendale sissemaksele 100% ning 25 tasuta mängukorda Slotfather 2 slotimängus.
Kingswin kasiinos kehtivad kõikide boonuste suhtes üksikasjalikud boonustingimused, mille sisu võtame kokku järgnevates lõikudes.
Sissemaksenõudeta boonuspakkumiste või tasuta spinnidega võidetud raha ei maksta välja pangaülekandega.
Tervitusboonusega kaasnevate tasuta mängukordade teenimiseks tuleb teha vähemalt 20-eurone sissemakse. Kõik tervitusboonuse tasuta mängukordadega saadud võidud tuleb nelikümmend korda läbi mängida. Tervitusboonuse tasuta mängukordi saab kasutada kolme päeva jooksul alates nende aktiveerimisest. Hiljem need aeguvad.
Tavaliste boonuspakkumiste puhul kehtib Kingswinis alati 40-kordne läbimängunõue, kui boonustingimustes pole märgitud teisiti. Osad mängud (lauamängud ja videopokkerid) lähevad läbimängutingimuste täitmisel arvesse vähendava koefitsiendiga (0,1). Lisaks on veel ka mõned sellised mängud, millega läbimängutingimusi täita pole lubatud. Täpse loetelu neist mängudest leiate boonustingimuste punktist 3.9
Sissemakseboonused ja „tasuta raha“ boonused aeguvad 30 päevaga.
Korraga tohib kasutada ainult ühte boonuspakkumist.

• Lojaalsusprogramm „Rännak kuningalossi“
Lojaalsetele kasutajatele on loodud programm „Rännak kuningalossi“. Selle lojaalsusprogrammi raames on võimalik teenida rahalisi auhindu, võita reise ja eriti hea õnne korral ka auto!
Sellest programmist osa saamiseks ei pea tegema midagi erilist. Tuleb ainult võimalikult palju Kingswini online-kasiinos mängida. Vastavalt panustatud rahasummale on teil võimalik teenida lisaks oma võitudele erinevaid aktiivsuse eest antavaid auhindu. Kõrgeim lojaalsusprogrammi tase on Kuningas. Selle taseme saavutamisel saad järgmised preemiad ja hüved:
• Uus Mercedez Benz luksusauto
• Enam kui 20 000 euro väärtuses boonuseid
• Võimalus vahetada punkte rahaks
• Personaalne VIP klienditugi
Lojaalsusprogrammi tasemed on järgmised:
1. tase: Sepp
2. tase: Relvakandja
3. tase: Sõdalane
4. tase: Rüütel
5. tase: Kuningas
Igal tasemel teenite VIP punkte, mida vahetada rahaks. Lisaks jagab Kingswini online-kasiino mänguaktiivsuse eest erinevaid väärtuslikke auhindu, mille hulka kuuluvad näiteks iPhone, Macbook ja teised tehnikaseadmed. Täpsemat infot leiate oma Rännaku lehelt!

KOKKUVÕTE

Kingswini uus sait on kindlasti eelmise versiooniga võrreldes suur samm edasi, aga samas esineb ka märkimisväärseid puudujääke. Elementaarsete toimingute tegemisel kuvatakse eestikeelset saiti kasutavale mängijale ingliskeelsete veateadetega leht.

Kasutajatuge pakutakse nii elava vestluse vormis kui ka meili teel. Vastuse saab kiiresti, aga kahjuks ainult inglise keeles.

Üldmulje saidist on siiski hea ja loodame, et ka ülalkirjeldatud suuremad ja väiksemad probleemid saavad peagi lahendatud. Kindlasti hoiame kõiki oma kasutajaid arengutega kursis. Külastage meie saiti uuesti, et saada kõigist värskendustest täpne ülevaade.

Lugege ka teiste online-kasiinode ülevaateid ja teavet värskete boonuspakkumiste kohta.

Toetatud seadmed
 • Android
 • iPad
 • iPhone
 • Mac
 • PC
 • TV
Mängud
 • Baccarat
 • Bingo
 • Blackjack
 • Craps
 • Keno
 • Kraapekaardid
 • Live
 • Loteriid
 • Mänguautomaadid
 • Pokker
 • Rulett
 • Sport
 • Videopokker
Makseviis Nimi Sissemaksed Väljamaksed Väljamakseks kuluv aeg
Pangaülekanne 1 päev 4000 € 1-5 päeva
Skrill Skrill 1 päev 4000 € 1 päev
Krediitkaart Krediitkaart 1 päev 4000 1-5 päeva
Neteller Neteller 1 päev 4000 1 päev
Bitcoin 1 päev 5 mBTC 1 päev
Kokkuvõte
Väljamakseks kuluv aeg
71%
Kasutajatugi
80%
Usaldusväärsus
100%
Mängud
65%
Koondskoor
79%