MEIE SAIDIST

24kazino eesmärgiks on pakkuda oma lugejatele mitmekülgset infot kõigi Eesti online-kasiinode kohta. Oma sisu luues püüame esmajoones silmas pidada mänguhuvilise ootusi ja soove. Meie saidil leiate infot, mis on konkreetne ja asjakohane ning ei sisalda midagi üleliigset. Soovime olla teie erapooletuks partneriks kasiinonduses ja aidata teil teha online-kasiinode hulgas teie jaoks parimaid valikuid.

Selleks, et meie info oleks pidevalt värske ja asjakohane, külastame regulaarselt kõigi Eesti online-kasiinode saite ja anname teile ülevaate erinevate saitide võimalustest, mänguvalikust ja boonuspakkumistest. Pöörame kindlasti tähelepanu ka sellele, kas saidid on piisavalt ausad ja turvalised ehk kas kõik teie isikuandmed ja makseandmed on kaitstud ja kas saitidel pakutavate mängude aluspõhimõtted on piisavalt selged ja õiglased.

Meie saidi sisuloomes osalevad ainult inimesed, kes teavad ja tunnevad kasiinomaailma väga hästi. Kõigil meie tekstide autoritel on selles valdkonnas mängu- ja/või töökogemus. Oskame panna end mängija positsiooni, teame, millist teavet mängija otsib ja millist ei otsi ning püüame sellest teadmisest alati ka lähtuda. Siit leiate endale kasulikke näpunäiteid ja ülevaateid, sõltumata sellest kui pikalt või kas üldse olete varem online-kasiinodes mänginud.

Oleme selle saidi loonud selleks, et teie saaksite pühendada oma aja mängu nautimisele mitte kasutajatingimuste pisidetailide otsimisele. Kui külastate meie saiti regulaarselt, võite olla kindel, et ükski oluline Eesti online-kasiinosid puudutav detail teil kahe silma vahele ei jää!

KASIINOMÄNGUD

Eesti kasiinod pakuvad lisaks rikkalikule automaatide valikule võimalust mängida ka erinevaid populaarseid lauamänge. Suurem osa kasiinodest pakub võimalust mängida lauamänge nii virtuaalses vormis kui ka elava diileriga. Elava diileriga laudade puhul on mängude valik tavaliselt mõnevõrra väiksem, aga see-eest on elava diileriga mängides saadav kogemus kindlasti reaalsusele lähedasem ja pakub elamuse, mis on üsna sarnane tavalises kasiinos laua taga mängimisega.

Lisaks saab peaaegu kõigis meie suuremates online-kasiinodes proovida ka seda, kui hästi oskate spordisündmuste tulemusi ette aimata.

Virtuaalmängud

Kui armastate mänguautomaatidel mängida, avaneb teile online-kasiinodes rikkalik valik. Keskmises kasiinos on mitusada erinevat slotimängu. Slotimängud erinevad üksteisest peamiselt võiduliinide arvu, võidutõenäosuse ning võimalike võitude suuruse poolest.

Suurimaid võite on võimalik saada progresseeruva peavõiduga automaatidel mängides. Paraku kaasneb suure peavõiduga ka asjaolu, et väiksemaid võite annavad need automaadid mõnevõrra vähem välja.

Lisaks slotimängudele saab kasiinodes enamasti proovida ka videopokkerit ja teiste populaarsemate kasiinolauamängude (rulett, bakaraa jne) virtuaalseid variante.

MEIE MISSIOON

Soovime luua Eesti online-kasiinode mängijate jaoks parima keskkonna, kust leida kogu online-kasiinode valimiseks ja online-kasiinodes mängimiseks vajalik teave. Teeme kogu aeg tööd selle nimel, et meie saidil avaldatud teave oleks kasulik, konkreetne ja asjakohane.

KVALITEET

USALDUSVÄÄRSUS

LÄBIPAISTVUS

AUSUS