OlyBeti Kolmapäevaboonus

  • Boonuspakkumine kehtib igal kolmapäeval
  • Lisaks rahalisele boonusele võite saada ka tasuta spinne
  • Tasuta spinnidega saadud võitudel pole läbimängunõudeid
Mängi kohe
olybet onlinw kasiino kolmapäevaboonus
Kolmapäeviti 10€=20€! Boonus igal kolmapäeval!

OLYBET ONLINE KASIINO

OlyBet online kasiino lemmikpäev näib olevat kolmapäev. Sest just kolmapäev on ainus nädalapäev, millel on nüüdsest taas oma boonuspakkumine, mis kehtib absoluutselt igal nädalal. See pakkumine oli pikalt aktiivne OlyBet online kasiino vanal saidil, aga uuel saidil see seni puudus. Nüüd on see tagasi. Ja arvestades seda, kui populaarne antud pakkumine OlyBet online kasiino enda kinnitusel nende vanal saidil oli, võib arvata, et see on taastulnud, et jääda!

olulisemad tingimused

  • Kõik kasutajad, kes registreeruvad kampaania osalejaks ja teevad oma kontole kolmapäeval 10-eurose sissemakse, saavad OlyBetilt 10 eurot boonust. Kampaania osalejaks registreerumiseks tuleb minna OlyBet online kasiino kampaaniate lehele, avada Kolmapäevaboonuse pakkumine ja klõpsata seal nuppu Osale.
  • See aga pole veel kõik! Kui suudate oma Kolmapäevaboonuse reede hommikuks vähemalt 35 korda läbi mängida, teenite lisaks boonusrahale veel 10 tasuta mängukorda NetEnti mängus Joker Pro. Kõik tasuta spinnidega saadud võidud on ILMA LÄBIMÄNGUNÕUETETA!
  • Boonusrahale kehtib tavaline, 35-kordne läbimängunõue ning see tuleb täita hiljemalt sama nädala reede südaööks. Läbimängunõuete täitmisel ei lähe arvesse panused, mis on suuremad kui 1 euro. Läbimängutingimusi saab täita ainult kasiino ja mängude sektsioonis olevate mängudega.
  • Boonuste püüdmisel säilitage mõõdukus, sest OlyBet soovib, et te mängiksite nende saidil ka enne ja pärast boonuspakkumiste kehtivust ning jätab endale õiguse võtta teilt boonus ära, kui te nende meelest ainult boonuste jahtimisega tegelete ja tavalistel tingimustel mängida ei soovi.

Kokkuvõte

Tegu on iganädalase pakkumisega, mille raames pakutav boonus pole küll eriti suur, aga kui otsite kolmapäeva õhtuks lisameelelahutust, võib pakkumine Sulle siiski meeldida. Lisaks rahalisele boonusele võite lisaks teenida ka 10 tasuta spinni põnevas NetEnti slotimängus Joker Pro. Suure boonuse jahtijatel soovitame aga vaadata teisi pakkumisi.

Klienditugi

Kui teil on pakkumise kohta täiendavaid küsimusi, pöörduge palun OlyBeti klienditoe poole. Klienditoe andmed on järgmised:

Tööaeg: E-P 08.00-02.00 (GMT +3)

Live-vestlus: jah

E-post: support@olybet.com

Telefoni teel OlyBet kliendituge ei paku.

Kampaania andmed
  • Boonusraha tuleb 35 korda läbi mängida
  • Läbimängunõudeid saab täita vaid slotimängudes
  • Pakkumisega saab teenida maksimaalselt 10 eurot boonust
Popular casinos in latvia